10 правил життя, які батько написав після втрати сина




Напевно, для кожного з батьків діти стають пріоритетом номер 1 і найважливішими чоловічками в їх житті. Заради них дорослі готові на все, аби малюкам було добре.

Саме тому найбільший страх для кожного батька і матері - смерть дитини. Така трагедія може будь-якого звести з розуму, проте доводиться бути сильними, щоб жити далі. Жити заради себе, заради своїх рідних і улюблених людей, які живі.


Родинну Річарда і Джен Прінгл спіткала жахлива трагедія - їх трирічний син Хьюго помер через крововилив в мозок. Для них це стало страшним ударом, який вибив з колії на деякий час.
Через рік після його трагічної загибелі убитий горем батько на своїй сторінці в Фейсбуці написав 10 важливих речей, які він усвідомив тільки після втрати сина.1. Не буває занадто багато любові.

2. Ви маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу. Ви можете хоча б хвилинку виділити для гри з вашою дитиною. Нічого не повинно бути важливіше.


3. Частіше фотографуйтеся і знімайте відео з дитиною. Ви ніколи не можете знати напевно, що цей момент не останній.


4. Не варто «купувати» дітей подарунками та грошима. Краще витратьте на них свій час: вирушайте на море, сходіть в похід або в парк пострибати на батуті.


5. Слухайте музику і співайте разом. Ми з Х’ю любили співати пісні в авто, на прогулянці, вдома. Я весь час прокручую ці моменти.


6. Цінуйте час, проведений разом. Спільні вечері, читання казок, лежання на дивані — за цими простими речами сумуєш найбільше.


7. Завжди цілуйте своїх близьких на прощання. Можливо, це буде останнім, що ви зробите для них.


8. Умійте розважатися. Неважливо, що ви робите — гуляєте, ходите по магазинах, їдете в машині — не забувайте веселитися і сміятися.


9. Обов’язково записуйте всі досягнення вашої дитини. Ці записи дуже приємно буде перечитувати в старості.


10. Якщо у вас є можливість поцілувати своїх дітей перед сном, відвести їх в школу, поснідати з ними, сходити на їх випускний або весілля — значить, ви найщасливіша людина на планеті. Пам’ятайте про це.


Читайте також:
Дитинство на лікарняному ліжку. Що потрібно робити, щоб дитина відчувала себе дитиною навіть на лікарняному ліжку?

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТИ І ПІДОПІЧНИХ ФОНДУ