Аудіоказки, аудіокнижки та радіовистави
Багато хто пам‘ятає пластинки, вирізані з журналів, куплені в магазині фірми "Мелодія" та надіслані поштою за каталогом, а ще програвач з тріскучою голкою. І цей особливий звук - звук дитинства. Кожна казка - ціле музичне театралізоване дійство з акторами. Якщо пластинки і могли залишитися в пильній шафі, то програвач - рідкість. Але тепер, казки для дітей і для дорослих, які хочуть згадати дитинство - доступні для всіх.

На сайті mp3tales, ви можете безкоштовно послухати аудіоказки, аудіокнижки та радіовистави онлайн. На сайті зібрана колекція аудіоказок 1960-х - 1990-х років, і не тільки. Всі вони оцифровані з радянських і пострадянських дитячих грамплатівок та касет, відновлені із записів Держтелерадіофонда.

Для вашої зручності, колекцію дитячих казок і радіовистав на сайті представлено у вигляді каталогу з назвою і описом казки. Ви також можете використовувати пошук по каталогу аудіоказок. До багатьох казок додаються обкладинки від пластинок. Для всіх матеріалів доступна можливість онлайн прослуховування прямо на сайті.

Ви можете створити власний плей-лист з аудіоказками або скористатися вже готовими. Плей-листи - це добірки аудіоказок по тематикам.

Всі розміщені на сайті аудіозаписи призначені виключно для ознайомлювального прослуховування; після прослуховування рекомендується купити ліцензійний продукт щоб уникнути порушення авторських прав виробника і суміжних прав.