В Україні стартував перший благодійний онлайн-розпродаж
Проект запустили новий сервіс оголошень IZI.zone і Український фонд допомоги. Стати учасником онлайн-розпродажу можна з 1 червня.

Суть проекту така: українці продають свої зайві речі, а виручені кошти самостійно передають на благодійність. Взяти участь в онлайн-розпродажу можна і як продавець, і як покупець.

Оголошення учасників з‘являться на Izi.zone з позначкою «Твори добро» і в соцмережах за хештегом
#творідоброizi.

«Ми впевнені, що творити добро - просто. І онлайн-розпродаж - це ще один спосіб зробити це, - каже Андрій Здор, керівник сервісу оголошень IZI. - Проект допомагає не просто розвантажуватися від зайвого, але і одночасно зробити добру справу. До того ж він мотивує дати речам шанс на друге життя у нового власника. А це вже крок до свідомого споживання».

Благодійний онлайн-розпродаж триватиме до кінця літа. На що пішли гроші, які учасники передадуть Уфонду, можна буде дізнатися в їх звіті. Благодійна організація буде регулярно його оновлювати.

«Кожна людина може змінити чи врятувати чиєсь життя. Але не кожен знає, як це зробити. Ми ж хочемо показати наскільки благодійність може бути простою, що допомагати це легко, а рятувати життя - це безцінно», - зазначає керівник Уфонду Роман Беценко.

Детальніше про онлайн-розпродажу читайте тут.

Довідка EVO.Business:
IZI.zone - новий сервіс безкоштовних оголошень для продажу вживаних речей. Ним користуються вже 200 тис. українців.

Український фонд допомоги (Уфонд) - некомерційна благодійна організація, працює з 2010 року, основний напрямок - допомога важкохворим дітям до 18 років.