В Уфонду з’явились контент-янголи
Команда Українського фонду допомоги поповнилась 12-ма контент-янголами.

У грудні минулого року ми зробили відкритий пошук усіх охочих допомагати фонду у підготовці контенту. Завдяки цьому оголошенню до нас приєдналось 12 професіоналів, які вміють писати тексти, фотографувати та знімати відео. Волонтери із різних регіонів України готуватимуть історії про підопічних фонду та корисні матеріали, що стосуються соціальної та благодійної сфери.
Ми опитали декого із них, чому вирішили доєднатись до спільноти контент-янголів та що думають про волонтерство:

Ірина Іванченко, м. Запоріжжя:
Все дуже просто - я побачила у Фейсбуці репост допису, в якому шукали волонтерів зі всіх куточків України, а я за фахом журналіст, тому умови волонтерства в тому дописі були мені по силі. Роздумів навіть не було - я одразу заповнила анкету, тому що вважаю за необхідне допомагати людям та змінювати світ на краще. Вважаю, що коли допомагаєш діткам, вони формують доброзичливе уявлення про навколишній світ і вірять в добро та людяність. Це дуже важливо:)
Якщо ти можеш щось дати іншим, то потрібно це робити. Волонтерство - це один зі способів, коли ти не втрачаєш, а тільки набуваєш. В світі, де багато насилля, дискримінації, агресії, дуже важливо залишатися людиною та робити добрі справи на противагу негативу. Наша країна потребує таких волонтерських організацій ще й тому, що держава, на жаль, не має спроможності забезпечити всім необхідним та надати повноцінну допомогу тим, хто цього потребує. Тому потрібно це робити разом:)

Альона Данильченко, м. Київ:
Якщо кожен мешканець країни виділить 3% свого дорогоцінного часу на благодійність для інших громадян, світ однозначно стане кращим! Можна вірити в карму, можна боятись великого суду, а можна просто ловити кайф допомагаючи іншим.

Дякуємо небайдужим професіоналам, які готові приділяти трохи свого вільного часу для допомоги іншим. Стежте за оновленнями сайту – побачите їхні цікаві та корисні матеріали вже зовсім скоро.

Ми наголошуємо, що допомагати можна не тільки грошима, а й навиками.

Якщо ви теж бажаєте долучитись до команди контент-янголів (пишете тексти, фотографуєте, знімаєте відео), пишіть нам сюди ufondhelp@gmail.com або телефонуйте - +38 066 388 63 37.