З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Любі друзі!

Український фонд Допомоги (Уфонд), вітає Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим, і від щирого серця завдячує за надану в 2019 році допомогу і підтримку!


Було зроблено дуже багато і ми можемо підвести невеликі підсумки року, що минає.

Завдяки участі кожного з Вас, більше 50 дітей пройшли лікування в кращих українських та зарубіжних медичних, реабілітаційних центрах і клініках, отримали сучасне обладнання для проведення лікування та операцій.

У 2019 році ми почали запускати новий формат Фонду. З благодійної організації, ми поступово переходимо в «Інформаційний портал благодійного фонду», який забезпечить інформаційну та донорську підтримку Фонду. За допомогою журналістських матеріалів ми залучаємо людей до обговорення проблемних, важливих і цікавих тем і допомагаємо зібрати кошти для лікування наших підопічних.

Ми дуже раді, що впродовж всього 2019 року Ви були з нами! У наступаючому році нас чекають не менш масштабні і важливі проекти, і ми впевнені, що наша спільна робота і ваша допомога, стане ще більш успішною і плідною, і разом ми врятуємо ще більше дітей!

Прийміть наші щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай в наступаючому році в Вашому житті буде якомога більше світлих, радісних і щасливих днів. Нехай удача та успіх супроводжують Вас в добрих справах і починаннях. Здоров‘я, добра, успіху і стабільності Вам і Вашим близьким!

Дякуємо за довіру!

Ваш Уфонд.